Среда , 8 Февраль 2023
Политика

Депутати підтримали законопроєкт Юлії Тимошенко про захист прав боржників при здійсненні колекторської діяльності

Верховна Рада України підтримала проєкт Закону «Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності» (№2133), поданий Юлією Тимошенко та народними депутатами від «Батьківщини».

Співавтор законопроєкту, народний депутат України Михайло Цимбалюк з трибуни Верховної Ради України повідомив, що питання законодавчого врегулювання порядку повернення безнадійної заборгованості наразі є вкрай актуальним.

«Наразі чинне законодавство не містить прямих загальних норм, які кваліфікують ознаки недобросовісних практик і дій, необхідних для повернення простроченої заборгованості. Відсутні також законодавчі механізми, спрямовані на запобігання вчиненню стягувачами або кредиторами дій, що порушують права боржників. Відсутній і механізм відшкодування шкоди боржнику від незаконних дій колекторів», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик також зауважив, що ухвалений законопроєкт сприятиме захисту прав та законних інтересів боржників від недобросовісних дій суб’єктів колекторської діяльності.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Переговоры с премьером Великобритании: президент Украины

Зеленский провел переговоры с премьер-министром Великобритании.

“Украина идет к своей цели”: Владимир Зеленский

Зеленский сказал, что Украина уже близка к своей цели.