Среда , 8 Февраль 2023
Политика

Сергій Тарута: Основна орієнтація Концепції сталого розвитку України – інтереси людей

Модель економічного розвитку, яка склалася в Україні є ресурсно-витратною та екологічно-небезпечною і заводить країну у пастку зубожіння. Подолати означену проблему можна тільки через забезпечення сталого розвитку України.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Сергій Тарута під час слухань у профільному комітеті.

«Метою Концепції сталого розвитку України до 2030 року є впровадження нової моделі прогресу країни, збалансованої у правовій, соціальній, екологічній та економічній площинах. У цій Концепції найвищою цінністю держави є людина, а головною рушійною силою – реалізація креативного потенціалу нації. Тож основна орієнтація цієї концепції – її людиноцентричність», – наголосив Сергій Тарута.

Депутат зауважив, що схвалення Концепції є міжнародним зобов’язанням України, а також відповідає положенням президентського указу «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року».

За результатами засідання Комітету його учасники домовилися напрацювати фінальний комплексний документ, який згодом буде винесено на парламентські слухання. Очікуваним результатом такої ініціативи має стати ухвалення Закону «Про засади сталого розвитку України».

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Переговоры с премьером Великобритании: президент Украины

Зеленский провел переговоры с премьер-министром Великобритании.

“Украина идет к своей цели”: Владимир Зеленский

Зеленский сказал, что Украина уже близка к своей цели.