Вторник , 6 Декабрь 2022
Политика

Ми боремося не проти когось, а за нові можливості для всіх, – Олена Кондратюк на Третьому Українському Жіночому Конгресі

У Києві розпочав роботу Третій Український Жіночий Конгрес. Захід відкрила його ініціаторка, народний депутат від «Батьківщини», віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк.

«Ми не боремось, ми нічого не плануємо проти – ми об’єднані глибоким переконанням, що маємо зробити світ кращим, утвердивши рівні можливості чесної конкурентної боротьби ідей, а не боротьби чоловіків і жінок, розуму, кваліфікації і здатності до відповідальності та праці», – наголосила Олена Кондратюк.

 

Народна депутатка вважає неприпустимими будь-які «підкилимні домовленості», які руйнують ефективність компаній, фірм, корпорацій, установ та органів управління.

«Ми чесні у своїх намірах. Я пишаюся тим, що ми сьогодні створюємо в Україні нові можливості для жінок, ухвалюючи для цього необхідні рішення», – підкреслила заступниця голови Верховної Ради.

Парламентарка переконана, що необхідно спільно працювати для того, аби рівність жінок і чоловіків стала справді суспільним правилом та усталеною практикою в Україні.

Варто зазначити, що Третій Український Жіночий Конгрес зібрав понад 700 учасниць та учасників, 90 спікерів.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Фристайл, керлинг и хоккей: расписание Олимпиады на 3 февраля

3 февраля начнется второй день зимних Олимпийских игр в Пекине. Просмотров: 1 807

Бывший нападающий “Динамо” и “Карпат” перешел в клуб испанской Примеры

Лукас Перес ФК “Кадис” из испанской Примеры объявил о подписании 33-летнего форварда...