Пятница , 2 Декабрь 2022
Политика

Андрій Ніколаєнко: Економічні відносини між Україною та Кореєю знову можуть стати потужними

Республіка Корея є для України дуже гарним прикладом стрімкого економічного розвитку та залучення інвестицій.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко під час зустрічі депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея з керівництвом Корейської міжнародної торговельної асоціації (Korea International Trade Association (KITA) у Сеулі.

«Торговельно-економічні відносини між Україною та Кореєю мають значний потенціал. Навіть більше – наші країни вже досягали кількамільярдного товарообігу за час співпраці», – зауважив Андрій Ніколаєнко.

На думку депутата, цей обсяг торговельних відносин можна не тільки відновити, а й суттєво збільшити. Пріоритетними галузями економіки для взаємовигідного співробітництва можуть стати енергетика, транспортна інфраструктура, аграрний сектор, ІТ-галузь.

У програмі візиту депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея також заплановані зустрічі з керівництвом Національної Асамблеї Республіки Корея та представниками промислових та фінансових кіл Південної Кореї.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме

Фристайл, керлинг и хоккей: расписание Олимпиады на 3 февраля

3 февраля начнется второй день зимних Олимпийских игр в Пекине. Просмотров: 1 801

Бывший нападающий “Динамо” и “Карпат” перешел в клуб испанской Примеры

Лукас Перес ФК “Кадис” из испанской Примеры объявил о подписании 33-летнего форварда...