Пятница , 9 Декабрь 2022
Политика

Сергій Власенко: Рішення монобільшості можуть призвести до втрати інституційної незалежності парламенту

Верховна Рада України за перші сто днів роботи не виправдала сподівань українського народу щодо підвищення соціальних стандартів. Натомість монобільшість робить усе можливе, аби перетворити парламент на ручний департамент офісу президента.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко під час спілкування з журналістами у Верховній Раді.

«Люди поки не дочекалися від влади відповіді на запитання, навіщо вони обирали цю більшість. Думали про зниження тарифів, зростання заробітних плат, пенсій та законів, які б дозволяли розвиватися українській економіці, але точно не очікували закону про розпродаж сільськогосподарської землі. Люди категорично проти цього», – наголосив політик.

Натомість, за словами Сергія Власенка, монокоаліція у парламенті переймалася збільшенням впливу президента на правоохоронну систему, «ухвалюючи популістські, лобістські та недолугі закони, які не покращують життя людей».

«Ми не дочекалися законопроєкту президента про референдуми та реальне народовладдя, але маємо документ про те, як президент призначатиме голову ДБР, а також членів НКРЕКП, які встановлюватимуть тарифи», – обурився народний депутат.

Резюмуючи, Сергій Власенко зауважив, що одна із загроз, яка нині постала перед парламентом, – це загроза втрати інституційної незалежності.

«Я бачу спроби перетворити парламент на департамент офісу президента. Це неприпустимо та неправильно!» – підсумував політик.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме