Понедельник , 5 Декабрь 2022
Политика

Андрій Ніколаєнко: Перехід в опозицію – це відповідь «Батьківщини» на токсичні дії влади

В українському парламенті фракція «Батьківщина» є однією з найбільш фахових у питаннях управління державою. Тому, з огляду на результати парламентських виборів, політсила була готова надати допомогу команді президента, насамперед у формуванні стратегічного економічного розвитку держави.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко.

Політик наголосив, що після того, як дії влади стали токсичними для розвитку України, фракція була змушена перейти в опозицію.

«Ми були готові допомагати команді президента, навіть не перебуваючи у складі коаліції. Адже розуміли, що переможцям виборів вочевидь не вистачає професійної підготовки для проведення економічних реформ, не вистачає фахівців та компетенцій для управління державою. Тому ми запропонували команді президента ґрунтовну стратегію економічного розвитку – «Новий курс» і фахових спеціалістів, здатних реалізувати цю стратегію. Але, як тільки стало зрозумілим, що діяльність нової команди стає токсичною для народу, що вони перетинають «червоні лінії», ми перейшли в опозицію», – заявив Ніколаєнко.

Стосовно розподілу посад у виконавчій владі, то, на думку народного депутата, є суттєва різниця між тим, щоб їх просити, та між тим, щоб пропонувати допомогу.

«Президент може багато казати, що у нього хтось щось просив. Ще раз наголошую – ми не просили посад, ми пропонували допомогу не дуже компетентному президенту і дуже некомпетентному уряду. Це дві дуже великі різниці», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Фристайл, керлинг и хоккей: расписание Олимпиады на 3 февраля

3 февраля начнется второй день зимних Олимпийских игр в Пекине. Просмотров: 1 806

Бывший нападающий “Динамо” и “Карпат” перешел в клуб испанской Примеры

Лукас Перес ФК “Кадис” из испанской Примеры объявил о подписании 33-летнего форварда...