Вадим Івченко: «Батьківщина» зробить все, щоб земельні закони працювали на благо людей

Автори законопроєктів № 2178-10, 2194, 2195 поквапились та внесли в зал документи, які суперечать інтересам українців.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час круглого столу «Битва за землю. В пошуках компромісу» в Інституті Горшеніна.

«Законопроєкт № 2194 повністю руйнує філософію земельних відносин, адже одному органу передається і функція, і розпорядження, і перевірки. Це призведе до масштабної корупції! Щодо закону про аукціони — у разі його ухвалення, аграрні експерти прогнозують масштабні соціальні конфлікти, адже такі норми неприйнятні для простих фермерів та селян», — застеріг парламентар.

Вадим Івченко зазначив, що депутати «Батьківщини» вже почали роботу з законопроєктами, що стосуються ринку землі: «За невеликий проміжок часу потрібно виписати їх так, щоб вони «відповідали всім потребам малих та середніх сільгосптоваровиробників, пересічних українців, а також не утискали права великого бізнесу».

Під час виступу депутат наголосив на тому, що в законі щодо ринку землі в обов’язковому порядку треба обмежити можливість її продажу іноземцям та закріпити таке рішення на обіцяному президентом референдумі.

«Усі правки «Батьківщина» буде вносити до другого читання. Ми багато чого плануємо запропонувати на розгляд депутатів аби законопроєкти щодо ринку землі працювали на благо людей», — резюмував Вадим Івченко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Почеттино может возглавить Реал
Next post В Украине задержали очередного боевика ИГИЛ