Среда , 1 Февраль 2023
Политика

Юлія Тимошенко: Влада відкриває шлях до колонізації України

Юлія Тимошенко закликала парламент не підтримувати у першому читанні законопроєкт №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», ухвалення якого фактично означатиме колонізацію України.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час виступу у Верховній Раді.

«Сьогодні на голосування ставиться той законопроєкт, який передбачає продаж землі, в тому числі іноземцям, та продаж в одні руки по 210 тисяч гектарів. Це означає, що той, хто у світі має більше грошей, зможе «мати» й Україну», – наголосила Юлія Тимошенко.

Політик закликала парламентарів не загострювати ситуацію та не провокувати народ, «який закипає». На думку Юлії Тимошенко, відкриття ринку землі можливо лише після проведення референдуму та вивчення міжнародного досвіду з цього питання.

«Я дійсно вірила в те, що всі важливі рішення ухвалюватимуться через референдум, як це передбачено у програмі нашого президента. Сьогодні 75% людей згідно з опитуванням компанії «Рейтинг» виступають проти продажу землі», – зазначила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко обурилася, що розглядаючи таке важливе питання, владна більшість не дала слово аграріям, які категорично проти розпродажу землі. І без їхньої згоди ухвалювати це стратегічне рішення неприпустимо.

«Я буквально благаю кожного депутата: перед тим, як натиснути зелену кнопку, подумайте, як ви входите в історію України. Або як ті, хто руйнує Україну в стратегічній перспективі, або як ті, хто захищає її майбутнє. Не боротьба в залі важлива, а майбутнє нашої держави!» – підсумувала політик.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

“Табу нет, запросов также”: Нидерланды по F-16 для Украины

Никаких заявок на поставку американских самолетов Украине в Нидерланды не поступало.

Новый президент Чехии приедет в Украину: стало известно с кем

Новый президент чешского государства подтвердил, что собирается уехать в Украину.

16 миллиардов долларов Украине: рассмотрение многолетней помощи

Многолетняя помощь украинскому государству в 16 миллиардов долларов.

Кулеба заместитель председателя ОП: кадровые смены у власти

Президент анонсировал изменения в кадровой структуре властей Украины.