Альона Шкрум: Потрібно регулярно перевіряти діяльність новостворених комісій та рад

Останні тижні були багатими на події, які стосуються реформи держуправління.

Готова сперечатися, ви й не чули про те, що уряд створив вже декілька нових державних органів. Наприклад, Комісію з питань захисту бізнесу. І так, без проведення функціонального обстеження та тотального скорочення непотрібних функцій, уряд створює нові органи. Щодо їх важливості та ефективності маю великі сумніви.

У складі цієї Комісії — прем’єр, радник прем’єра, заступники міністрів юстиції, МВС, економіки, та інші за згодою, наприклад, заступник голови СБУ.

Завдання Комісії — захист бізнесу від державних органів та перешкодження їх діяльності. Глобальне завдання. А також розгляд звернень від бізнесу щодо перешкоджання діяльності та порушенню прав бізнесу державними органами.

Такі звернення направляються секретарем Комісії на бізнес-омбудсмена, потім буде оцінка від нього, потім повернення до Комісії та розгляд на її засіданні.

Перевірю через два місяці від часу створення, скільки засідань відбулося, та які ж звернення розглянули.

Ще уряд створив Координаційну раду з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва.

ЇЇ завдання такі: дотримання малими підприємцями порядку застосування РРО; забезпечення проведення роз’яснювальної роботи щодо застосування РРО і т. д.

Обіцяю й надалі слідкувати за змінами у державному апараті, скороченням, позитивними ініціативами та недолугими історіями у держслужбі.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post 11 листопада прокуратура розпочне інвентаризацію матеріалів у справах Майдану
Next post Олена Кондратюк: Безпека журналістів — відповідальність влади