Олег Мейдич: Ми не можемо ухвалювати поспішних рішень щодо землі

У п’ятницю народні депутати України віддали 318 голосів «ЗА» та підтримали проєкт Постанови №2251 про проведення парламентських слухань на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення».

Парламентські слухання по землі відбудуться 4 грудня. Це гарна новина! І нагадаю, що одним з ініціаторів проведення цих слухань була лідерка нашої фракції Юлія Тимошенко. Однак, хочу зазначити, що такі слухання мають передувати поспішному ухваленню законопроєкту про обіг земель.

Ми ж бачимо, що фактично відбувається у сесійній залі, як ухвалюються та «протягуються» необхідні владі рішення. Спочатку повинно бути широке громадське обговорення, напрацювання спільного бачення, врахування інтересів українців. Ми повинні провести референдум, де люди вирішать, що нам робити з нашим національним багатством. А вже потім ухвалювати якісь рішення.

У сесійній залі перед голосуванням за цю Постанову багато народних депутатів висловились, що не можна дозволити купівлю нашої землі іноземцями, необхідно захистити українців, нашу державу. Ми не можемо ухвалювати поспіхом рішення, від яких залежить майбутнє наших дітей і цілих поколінь!

Олег Мейдич, депутат від «Батьківщини», Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Ді Капріо назвав Грету Тунберг лідером нашого часу
Next post Юлія Тимошенко: Люди з особливими потребами чекають на системний державний захист