Іван Крулько: У досягненні миру потрібно керуватись національними інтересами

Ми дуже добре розуміємо, що стратегія Російської Федерації полягає у тому, щоб «взяти» всю Україну. Є два шляхи: військовий, або політичний, щоб захопити владу.

І зараз РФ фактично намагається втілити те, що Сталіну не вдалось у 1952 році у Німеччині через так звану «ноту Сталіна».

План Сталіна був дуже простий — об’єднати території Німеччини й провести вибори на території, що була під контролем радянських військ і на території Західної Німеччини. Нова влада — новий бундестаг — керуватиме «новою» Німеччиною. Нічого не нагадує? Нам теж пропонують спільні вибори.

Тоді колишній канцлер Німеччини Конрад Аденауер спитав: «Радянські війська лишаються? Так. Вони контролюватимуть, як проходитимуть вибори? Так, але вони будуть дуже демократичні».

Відповідь Аденауера була безкомпромісна: «Ми свободу не міняємо на територію». А через три роки він привів Федеративну Німеччину до НАТО, і за 40 (!) років відбулись вибори на всій території Німеччини, коли НДР покинув останній радянський солдат.

Тому, коли ми говоримо про плани України з досягнення миру, кожен український лідер має пам’ятати уроки історії й керуватись національним інтересом, щоб тактичні й оперативні кроки не призвели до ще більшого горя і повної здачі України.

Сьогодні маємо шанс не просто вистояти — маємо шанс перемогти! Є внутрішня робота, яку повинні робити, але має бути й дуже сильна зовнішня позиція. Вона повинна полягати в одному: поки російські війська знаходяться на території України, поки ми не контролюємо кордон, політичний процес у жодному випадку не можна розпочинати! Тоді на зміну плану Штайнмайера прийде український план, що приведе нас до перемоги, успіху та миру, який чекають всі люди й на тій, і на тій території.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Імперативний мандат стане батогом для партій чи пряником для народу?
Next post Земля для України є ментально-стратегічним явищем, — Костянтин Матвієнко