«Батьківщина» підтримала зміни до законодавчих актів у сфері праці та трудових відносин

Фракція «Батьківщина» у Верховній Раді України підтримала у першому читанні проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції (№2168).

Згідно з проєктом, пропонується повноваження щодо формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції та трудових відносин віднести до компетенції Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За словами народного депутата України від ВО «Батьківщина» Михайла Цимбалюка, таким чином спостерігається надмірна концентрація важливих сфер та питань в одному міністерстві.

«Втім, якщо така норма необхідна для якісної роботи Мінекономіки, важливо надати таку змогу. Є питання до міністерства і щодо того, чи зможуть там фахівці підготувати державну програму щодо проблем вирішення міграції. Тим більше в умовах, коли за кордоном на постійній основі працює понад 3 мільйони українців. А Чехія збільшила квоту на заробітчан-українців – 40 тис. осіб», – зазначив з парламентської трибуни Михайло Цимбалюк.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post КНДР произвела запуск ракет в сторону Японии
Next post В Марокко казнят джихадистов, зверски убивших туристок из Европы