«Батьківщина» вимагає звітів міністрів оборони та закордонних справ

«Батьківщина» вимагає звіту у парламенті міністра оборони та міністра закордонних справ щодо розведення військ, яке розпочалося на Сході країни.

Про це повідомив заступник Голови партії Сергій Соболєв у кулуарах Верховної Ради.

«Ніхто не розуміє, де кінцева точка. Ніхто не бачить плану, який далі здійснюватиметься.  Якби була оголошена дорожня карта, це би зняло багато питань у суспільстві. Бо елемент розведення військ був і в Мінських угодах, і в «формулі Штайнмаєра». Але, на жаль, ні там, ні там немає кінцевої мети — до чого це все має призвести», — наголосив народний депутат.

На переконання представника «Батьківщини», доти, «поки не буде виступу в парламенті міністра закордонних справ та міністра оборони,  які повинні сформулювати загальну позицію — як у військовій, так і в політичній сфері, — ми не зможемо зрозуміти, куди рухаємося», — зауважив Сергій Соболєв.

Він зауважив, що йдеться не лише про розведення військ, а й про розмінування територій, відновлення регіону та повернення людей у свої домівки.

«Я думаю, якщо ми поставимо на перше місце людину, коли ми зрозуміємо, як повертаються мільйони біженців, які змушені були покинути ці території, як повертатиметься їхня власність, як вони отримують всі, зокрема і політичні права, тоді і буде розуміння подальших планів», — підсумував депутат.

 

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Чи побачать українці зниження податкового навантаження
Next post У Британії через нову відстрочку переплавлять 10 тисяч монет, які випустили у пам’ять про Brexit