Четверг , 8 Декабрь 2022
Политика

Юлія Тимошенко: Парламент підтримав мій законопроект про підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд

«Щойно парламент підтримав мій законопроект про підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд (№2031)», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Ми з командою «Батьківщини» запропонували таке підвищення: 1 – особам з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи з 75% до 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (ПМ);
2 особам з інвалідністю з дитинства підгрупи Б I групи – з 50% до 100% ПМ;
3 одиноким особам з інвалідністю з дитинства II і III груп, які за висновком лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу потребують постійного стороннього догляду – з 15% до 75% ПМ.

«За» проголосували 324 депутати! Усі розуміють, що ті гроші, які виплачуються зараз, абсолютно не покривають витрат. Виплати не можуть задовольнити навіть мінімальні потреби людини – витрати на засоби гігієни, медичні обстеження, ліки, фізичну та соціально-педагогічну реабілітацію, харчування, комунальні послуги та одяг. А сімей, які доглядають дітей з інвалідністю та людей, які мають інвалідність з дитинства, в Україні більше 161 тисячі.

Сподіваюся, що депутати будуть так само одностайними, коли законопроект буде виноситися на друге читання і голосуватися в цілому», – завершила Юлія Тимошенко.

«Вечірні Вісті»

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме