Четверг , 8 Декабрь 2022
Политика

Іван Крулько: Неперсональне голосування знижує довіру до парламенту

«Батьківщина» підтримала в першому читанні законопроєкт щодо забезпечення особистого голосування (№2148), але вважає, що його треба доопрацьовувати до другого читання.

Про це зазначив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду законопроєктів № 2148 та 1127.

«Факти неперсонального голосування знижують довіру до Верховної Ради та ставлять під сумнів ухвалені депутатами закони», – наголосив він.

За словами політика, законопроєкт може бути визнаний Конституційним судом неконституційним через порушення процедури.

«Такі прецеденти та приклади вже були. Зокрема, був визнаний неконституційним сумнозвісний закон Колесніченка-Ківалова, який фактично знищував українську мову, через неперсональне голосування при його ухваленні», – нагадав парламентарій.

Іван Крулько зауважив, що «Батьківщина» підтримала законопроєкт №2148 у першому читанні щодо забезпечення особистого голосування, але вважає, що його треба ще доопрацьовувати.

На його думку, є логіка у тому, що питання кримінальної відповідальності за факт неперсонального голосування автоматично тягне за собою політичну відповідальність. Адже народний депутат, притягнутий до кримінальної відповідальності за неперсональне голосування, буде позбавлений своєї посади.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме