Понедельник , 30 Январь 2023
Политика

Іван Крулько: Українська формула миру – спочатку безпекові процеси, потім політичні

Сьогодні Україні вкрай важливо не вестись на написані у Кремлі формули, а вибудовувати свою формулу миру, яка будь-який сценарій зможе підпорядкувати українським інтересам.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Протистояння» на телеканалі NewsOne.

За його словами, українська формула миру передбачає виведення з Донбасу російських військ, відновлення контролю за кордоном з Росією, повернення дії українських законів, повернення вимушених переселенців до своїх домівок і право власності на майно.

«Лише потім перейти до політичного процесу та виборів за українськими законами. Позитивний висновок ОБСЄ – має стати реперною точкою для початку тимчасової дії закону про особливий статус Донбасу на час відновлення. Чому тимчасової? Бо якщо піти в особливі статуси, то завтра їх захочуть Закарпаття, Буковина, Львівщина, Одещина тощо. І це буде не Україна», – уточнив політик.

За оцінками народного депутата, зараз Україна та її президент опинились у ситуації цугцвангу, коли кожен наступний крок може призвести до ще більшої помилки.

«Україні намагаються «нав’язати» інтереси Кремля, які зводяться до припинення існування Української держави і перетворення її на свою колонію. Маємо не допустити цього! Тому політичний процес має йти за безпековим, а не навпаки. Це і є українська формула миру, на якій наполягає «Батьківщина» і, якою має оперувати Президент України у нормандському форматі», – підсумував народний депутат.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Новый президент Чехии приедет в Украину: стало известно с кем

Новый президент чешского государства подтвердил, что собирается уехать в Украину.

16 миллиардов долларов Украине: рассмотрение многолетней помощи

Многолетняя помощь украинскому государству в 16 миллиардов долларов.

Кулеба заместитель председателя ОП: кадровые смены у власти

Президент анонсировал изменения в кадровой структуре властей Украины.

Украина получит достаточно танков обязательно: Офис президента

Советник руководителя офиса президента заявил, что союзные силы обязательно окажут достаточную помощь...