Четверг , 1 Декабрь 2022
Политика

Юрій Гаврилечко: «Програма діяльності уряду написана у кращих традиціях радянських закликів»

Те, що уряд назвав програмою діяльності, насправді є набором лозунгів. Це твір, в якому безліч граматичних, пунктуаційних, синтаксичних і, найголовніше, смислових помилок.

Про це у коментарі “ВВ” повідомив експерт Центру аналізу економічної політики Юрій Гаврилечко. 

Наприклад, механізм реалізації цілі «Люди довше живуть» звучить так: «Громадяни, які перебувають у термінальній стадії, отримають комплексні медичні та соціальні послуги, що поліпшить якість їхнього життя».

Термінальна стадія – це остання стадія життя, коли внаслідок дії різних патологічних процесів відбувається різке пригнічення збалансованої діяльності життєвих функцій органів і систем, що підтримують гомеостаз. Взагалі, виокремлюють такі етапи вмирання організму: передагонію, термінальну паузу, агонію та клінічну смерть. І як людині в стадії агонії соціальні послуги можуть покращити якість життя, не можна собі уявити. І такі «дива» майже в кожному пункті.

За СРСР напередодні двох великих радянських свят – 7 листопада та 1 травня публікувалися заклики на кшталт «Поглибимо, покращимо, завершимо». Так ось цей документ написаний у кращих традиціях закликів.

 

Вечірні Вісті 

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Фристайл, керлинг и хоккей: расписание Олимпиады на 3 февраля

3 февраля начнется второй день зимних Олимпийских игр в Пекине. Просмотров: 1 801

Бывший нападающий “Динамо” и “Карпат” перешел в клуб испанской Примеры

Лукас Перес ФК “Кадис” из испанской Примеры объявил о подписании 33-летнего форварда...