Среда , 8 Февраль 2023
Политика

Вадим Івченко: Програма дій уряду не відображає підвищення соціальних стандартів

У програмі уряду декларується тотальний продаж країни – від державних підприємств до сільськогосподарської землі, а також відсутнє збільшення соціальних програм.

Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

За його словами, традиційно в законі про Державний бюджет закладається розмір соцстандартів – мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму. Зараз прожитковий мінімум становить 2027 грн, хоча фактично він сягає суми 4251 грн, зауважив він.

«Як відображає уряд підвищення соціальних стандартів? За рік підвищення планується лише на 162 грн! До того ж відбуватиметься тотальний розпродаж державних підприємств та сільськогосподарської землі. Велике запитання: куди підуть від цього кошти?» – риторично запитав політик.

Вадим Івченко наголошує: «Батьківщина» неодноразово вимагала збільшення мінімальних зарплат і пенсій та перерахування заробітної плати всім категоріям бюджетників за справедливою тарифною сіткою.

«Ми порахували, що для збільшення мінімальних зарплат і пенсій та перерахування заробітних плат всім категоріям бюджетників за справедливою тарифною сіткою потрібно 153,7 млрд грн. Невже влада не планує отримати таку суму після тотального розпродажу? Чи вони планують витрачати їх на інші цілі?» – звернув увагу представник партії.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Переговоры с премьером Великобритании: президент Украины

Зеленский провел переговоры с премьер-министром Великобритании.

“Украина идет к своей цели”: Владимир Зеленский

Зеленский сказал, что Украина уже близка к своей цели.