Воскресенье , 4 Декабрь 2022
Политика

«Батьківщина» наполягає внести до Ради законопроєкти, які покращать життя людей

«Батьківщина» звернулась до спікера з проханням включити до порядку денного подані фракцією проєкти законів, які впливатимуть на формування бюджету і покращення життя людей.

Про це заявив заступник голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

«Для нас це дуже важливо. Адже в цих законопроєктах врегульовано низку норм, що стосуються і порядку земельної реформи, і медичної реформи», – наголосив він.

Сергій Соболєв нагадав, що минулого тижня всі голови парламентських фракцій і груп на зустрічі з керівництвом Верховної Ради наполягали на тому, щоб першим питанням цього тижня було розглянуто включення до порядку денного тих питань, які не були включенні на першому засіданні Ради. Адже Регламент ВРУ вимагає розгляду на комітетах лише тих законопроєктів, які включенні до сесії.

«Кожна фракція і група подали десятки питань, які стосуються формування дохідної та видаткової частини бюджету. Від «Батьківщини» подано низку законопроєктів, які формують мінімальний прожитковий рівень, мінімальну пенсію, дохідну частину бюджету», – пояснив політик.

За його словами, без цих законопроєктів парламент не може розглянути бюджет на наступний рік.

«Велике прохання до спікера виконати те рішення, яке ми разом з вами ухвалювали. У Апарату Ради є всі питання порядку денного», – підсумував представник фракції.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Фристайл, керлинг и хоккей: расписание Олимпиады на 3 февраля

3 февраля начнется второй день зимних Олимпийских игр в Пекине. Просмотров: 1 805

Бывший нападающий “Динамо” и “Карпат” перешел в клуб испанской Примеры

Лукас Перес ФК “Кадис” из испанской Примеры объявил о подписании 33-летнего форварда...