Воскресенье , 2 Апрель 2023
Политика

Олег Постернак: Порошенко зруйнував образ переможця

Кандидат історичних наук, політтехнолог, керівник «Центру політичної розвідки» пояснив на своїй сторінці у Фейсбуці, чому на Західній Україні, особливо на Львівщині, погано голосують. 

«Зовсім не виключно через недільні служби, гастарбайтерів, студентів, відпочиваючих і дачників. Хоча це впливає на загальну явку в цьому поясі.

Причина сидить набагато глибше. В агонії другого туру виборець Порошенка був мотивований азартом боротьби. Він відчував себе зобов’язаним прийти і проголосувати за свого кумира. Мобілізація була оскаженілою і максимальною. 25% – це хороший ривок. Але потім його перетворили на понти і нескромні гордощі.

А потім прийшло розуміння, що Порошенко ганебно програв акторові й коміку. Як програє твоя ставка, твоя футбольна команда, твій лідер. Зеленський виявився колоритнішим, успішнішим, удачливішим.

У свідомості обережно оселилася думка про помилковий вибір. Все це призвело до феномену «посттравматичного уникнення». Через те, що твій герой програв (а разом з ним і ти), ти мстишся уникненням участі у виборах надалі.

Порошенко повернувся до свого ядра, втративши величезну масу рекрутованих раніше прихильників після руйнування образу переможця. І це перше спостереження парламентської кампанії».

 

«Вечірні Вісті» 

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

Нейтральное государство против России: Зеленский выразил благодарность Швейцарии

Президент Украины выразил благодарность Швейцарии за поддержку Украины.

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.