Григорій Немиря зустрівся з делегаціями міжнародних спостерігачів БДІПЛ/ОБСЄ⁩, ПА ОБСЄ, ЄП і ПА НАТО

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова юридичного департаменту партії Жанна Усенко-Чорна провели зустріч із делегаціями міжнародних спостерігачів БДІПЛ/ОБСЄ, Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), Парламентської Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ПА ОБСЄ), Європейського Парламенту (ЄП) та Парламентської Асамблеї НАТО зі спостереження за позачерговими парламентськими виборами.

«Ми дуже раді зустрітися з вами та сподіваємося, що ваша присутність в Україні сприятиме тому, щоб ці парламентські вибори були чесними, демократичними та прозорими, що вони відбудуться відповідно до стандартів ОБСЄ. Це є ключовим пріоритетом команди Юлії Тимошенко», — наголосив Григорій Немиря.

Представники «Батьківщини» детально ознайомили спостерігачів з позицією партії щодо ситуації в Україні та виборчою програмою політичної сили, передали їм детальний аналіз порушень з прикладами.

Окрім того, Григорій Немиря нагадав, що згідно з останнім аналізом діяльності всіх 352 українських партій за останній політичний цикл (2014 — 2019 рр.), який провів Міжнародний центр перспективних досліджень, «Батьківщина» визнана найефективнішою партією України.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Запорожье водитель насмерть сбил женщину
Next post СБУ разоблачила коррупционную схему поставок некачественных продуктов Минобороны