Альона Шкрум: Треба ухвалити необхідні для людей ініціативи, поки ця ВР ще має повноваження

Позачергове засідання ВРУ, яке спробував скликати президент, сьогодні так і не відбулося. Єдиною фракцією, яка прийшла у ВР, була «Батьківщина».

Ми провели о 9-й ранку своє стандартне засідання в такому вже рідному кабінеті на третьому поверсі у повній тиші порожніх кулуарів парламенту.

Підготували лист до президента із пропозицією щодо проведення позачергової сесії ВР у вівторок 23 липня, вже після виборів, на якій пропонуємо прийняти декілька важливих законів, які ця ВР дуже давно заборгувала людям.

Якщо ще є можливість зібрати цю Раду, то у вівторок вже, коли депутати повернуться до Києва та коли виборча риторика нарешті затихне.

Як на мене, дуже красиво і правильно буде прийняти необхідні для людей ініціативи після виборів, поки ця ВР ще виконує свої повноваження.

Ми вимагаєм включити до порядку денного такої позачергової сесії, окрім антикорупційних ініціатив президента, 3 невеликих законопроєкти, які цей парламент заборгував українцям:

— законопроект про передачу українського газу населенню і зниження ціни тарифів, щоб осінні тарифи знову не довелося скасовувати через суд через рік;

— законопроект про введення обов’язкового медичного страхування — для початку шляху до доступної медицини;

— законопроект про зміни до бюджету щодо гарантованої мінімальної пенсії на рівні не менше прожиткового мінімуму — 3094 гривні. Це взагалі конституційне право громадян, яке уряд не виконує.

І тоді до першого засідання нової ВР люди вже відчують конкретні результати та зміни.

Можна додати й інші ініціативи, якщо вони правильні, бо депутати, які вже дізнаються, що не пройдуть у наступну ВР (а таких буде чимало), будуть готові підтримати правильні історії для громадян, щоб піти з парламенту гідно.

Принаймні маю таку надію.

Як вважаєте?

Альона Шкрум,
народний депутат від «Батьківщини»,
 
Facebook, 18 липня 2019р.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Японии из-за поджога аниме-студии погибли 23 человека
Next post В Европарламенте приняли резолюцию с призывом к РФ освободить всех украинцев