Пятница , 9 Декабрь 2022
Политика

Президент вніс у Раду законопроект про незаконне збагачення

Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів».

Документ №10461 зареєстрований 17 липня 2019 року і розміщений на офіційному сайті Верховної Ради. Наразі текст законопроекту відсутній.

Проект закону визначено президентом як невідкладний. Наразі його передали на розгляд керівництву. Головним для розгляду визначений Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради.

Володимир Зеленський також звернувся до спікера Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати на 18 липня позачергове засідання парламентудля ухвалення цього, та кількох інших невідкладних законопроектів.

Нагадаємо, 3 червня у парламенті вже реєструвався законопроект №10358 Зеленського щодо незаконного збагачення. За ним, якщо особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування заволодіє активами, вартість яких перевищує його доходи на більш ніж 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, їй загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років. Однак депутати відмовилися внести законопроект до порядку денного.

ua.news

 

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме