Ольга Айвазовська: До охорони порядку 21 липня залучать понад 130 тисяч осіб

«Під час оперативної наради Національна поліція України та МВС України було оголошено, що в цілому до дня голосування буде мобілізовано та залучено 131192 працівників особового складу поліції, нацгвардійці, ДСНС, прикордонники, міграційної служби та курсанти ВНЗ органів внутрішніх справ», —  про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

«Станом на сьогодні за фактами порушень виборчого законодавства було складено 817 адмін протоколів та відкрито 210 кримінальних проваджень. Серед топів регіонів щодо кримінальних порушень: Харківська, Чернігівська, Київ та Київська область, Одещина, Дніпропетровщина та Житомирщина. 161 прямо пов’язані з виборчим процесом, а 80% з них — перешкоджання реалізації виборчих прав шляхом обману (с.175 ККУ, серед них і використання кандидатів-двійників) та підкуп виборців (с.160 ККУ).

Спостерігачами Civil Network OPORA за цей період було подано 785 заяв та звернень щодо порушень з ознаками адміністративних, а також 38 повідомлень про злочин», — констатувала Айвазовська.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эксперт: «Нафтогаз Украины» не оставляет своего основного занятия — манипуляций и обмана потребителей
Next post Марго Роббі зіграє ляльку «Барбі»