Потрібно якомога швидше переходити до європейської персоніфікованої пенсійної системи, — Тимошенко

«Батьківщина» має суттєві розбіжності з партіями «Слуга народу» і «Голос», але вважає, що створення з ними коаліції в наступному парламенті убезпечить нову владу від помилок і виведе Україну на шлях сталого розвитку.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час прямого ефіру на телеканалі NewsOne.

Серед таких розбіжностей лідер «Батьківщини» назвала небажання представників нових проектів знижувати вдвічі тарифи, піднімати розмір пенсій, продовжувати мораторій на розпродаж землі та переглядати зміст медичної реформи.

«Можливо, вони й справді не до кінця розібралися і вивчили європейський досвід, — припустила Юлія Тимошенко. — Але тим важливіша присутність «Батьківщини»  в коаліції та уряді».

Серед першочергових дій, які потрібно впровадити найближчим часом, політик назвала негайне збільшення мінімальної пенсії до прожиткового мінімуму, який зараз становить 3094 гривень і початок переходу до європейської — персоніфікованої — пенсійної системи.

«Вона передбачає, що з моменту, коли людина пішла на роботу і почала сплачувати пенсійні внески, вони нараховуються на її приватний рахунок у державному банку, який гарантує їхнє збереження та нараховує на них додаткові відсотки», — пояснила лідер «Батьківщини».

Вона наголосила, що це не лише дозволить пенсіонерам самим розпоряджатися своїми коштами, а й суттєво збільшить розмір пенсій.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Газова математика
Next post Іван Крулько: Юридичний механізм для компенсації переплачених коштів за газ