Центральна виборча комісія зареєструвала понад 1700 іноземних спостерігачів

ЦВК завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України. Про це сказано на офіційній сторінці Цетральної виборчої комісії у Фейсбуці

Під час сьогоднішнього засідання, розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 306 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. А саме: 90 — від Світового Конгресу Українців, 8 — від Організації за Демократію та Економічний Розвиток — ГУАМ, 19 — від Комітету «За відкриту демократію», 19 — від Українського Конгресового Комітету Америки, 1 — від Міжнародної федерації ліберальної молоді (IFLRY), 1 — від Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ), 2 — від Європейської платформи за демократичні вибори, 18 — від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 15 — від Європейського Парламенту, 7 — від Міжнародної Фундації за належне врядування (IFBG), 6 — від міжнародної громадської асоціації «Вибори і демократія», 61 — від Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 42 — від Сполучених Штатів Америки, 16 — від Республіки Польща, 1 — від Словацької Республіки.

Таким чином, 15 липня 2019 року Комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Всього зареєстровано 1 719 офіційних спостерігачів. А саме: від 22 міжнародних організацій — 1 602 офіційних спостерігачів, від 12 іноземних держав — 117 офіційних спостерігачів.

«Вечірні Вісті» 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Facebook в США грозит штраф $5 млрд
Next post Агентом 007 стане жінка