Юлія Тимошенко: Молоду команду в парламенті треба посилити компетентністю

У новому парламенті мають об’єднатися новизна та досвід. Це дозволить створити справжню коаліцію дій, яка даватиме результат, на який очікують люди, не в далекому майбутньому, а одразу.

Про це Юлія Тимошенко сказала, перебуваючи на Полтавщині.

«Нам треба діяти, не гаяти часу. Наша команда може суттєво посилити результат молодої команди в новому парламенті», — зазначила лідер «Батьківщини» і наголосила, що її команда має чіткий план, як і що робити у перші 100 днів.

Зміни не лише можна, але й треба робити якомога швидше, але для цього потрібна буде політична воля та досвід, який є в «Батьківщини».

Зміни заради покращення людей насамперед стосуватимуться соціальної сфери, зокрема зниження тарифів, запровадження обов’язкового медстрахування, зростання пенсій та зарплат.

«Тарифи — це приниження людей», — зауважила Юлія Тимошенко і нагадала, що днями її політична сила добилася визнання судами двох інстанцій незаконності постанов уряду Гройсмана-Порошенка про підвищення цін на газ.

План «Треба діяти», розроблений«Батьківщиною», передбачає негайне приведення мінімальних пенсій до рівня прожиткового мінімуму, як це й передбачено законом. Сьогодні мінімум становить 3094 грн, і ніхто не має отримувати менше за цю суму, зауважила політик.

Серед реанімаційних кроків також запровадження обов’язкового медичного страхування, персоніфікованої пенсійної системи, а також повернення допомоги при народженні дитини, яка була за прем’єрства Юлії Тимошенко (на першу дитину — 50 тис. грн, на другу — 100 тис. грн, а на третю — 150 тис. грн).

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Киеве пешеход-нарушитель попал под колеса такси
Next post Сегодня враг уже 5 раз обстрелял позиции ОС на Донбассе