Пятница , 24 Март 2023
Политика

«Батьківщина» виступає за звільнення Клімкіна і призначення нового міністра МЗС

Зовнішньополітична діяльність нашої країни має бути керована. А тому «Батьківщина» підтримує звільнення Павла Клімкіна і призначення нового міністра закордонних справ.

Про це заявив заступник Голови партії Іван Крулько, виступаючи з парламентської трибуни.

Він нагадав, що 106 статтею Конституції України передбачено, що керівництво зовнішньополітичної діяльності України здійснює президент.

«Якщо це так, то які тоді можуть бути причини, щоб парламент не пішов на подання президента щодо звільнення Клімкіна і призначення нового міністра?» – риторично запитав він.

Політик наголосив, що незалежно від протистоянь чи небажань, «у нас є держава Україна і зовнішньо – політичне відомство має бути кероване». А тим більше, зазначає Іван Крулько, у ситуації, коли чинний міністр написав заяву про звільнення, не бажає працювати і є подання на нового очільника МЗС.

«Ми як воююча країна, маючи стільки геополітичних викликів, не можемо собі дозволити тривалий час не мати міністра МЗС», – переконаний парламентарій.

Заступник Голови партії також обурився тим, як в останні дні каденції Порошенка Клімкіним внесені подання на присвоєння депутатам звань Надзвичайних і Повноважних послів. Він вважає це сумнівним з точки зору закону. До того ж, кадрові дипломати, які працювали послами (як Вадим Пристайко) роками чекають на ці звання, професійно роблячи свою роботу на відповідних посадах.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.