Сергій Соболєв: Ухвалений Виборчий кодекс – це прорив для України

Ухвалений Виборчий кодекс дасть можливість запровадити в Україні регіональні списки та розвивати місцеві осередки політичних партій.

Про це заявив у кулуарах парламенту перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у кулуарах парламенту.

«Кодекс робить порив у декількох речах. Тепер у нас не просто відкриті списки, а і й відкриті регіоналі списки, коли виборець зможе голосувати і за політичну силу, і за найбільш популярних політиків у цьому регіоні», — пояснив політик.

Це означає: якщо є дуже популярна особа, виборець зможе переставляти кандидатів у списку до моменту голосування, додав парламентарій.

«Такого на виборах в Україні ніколи не було. Саме голоси виборців будуть надавати можливість, (коли на їхню думку є несправедливість) переміщати або догори, або вниз по списку», — додав Сергій Соболєв.

Також  Виборчий кодекс врегулював питання реклами, звернув увагу представник «Батьківщини».

«Максимально зробили все, щоб це була не пряма нав’язлива реклама, а теледебати, можливість обговорення програм. Щоб виборець не просто сприймав обличчя чи гасла, а розумів, за які змісти голосувати», — підсумував Сергій Соболєв.

На запитання журналістів, чому так довго тривало голосування за Виборчий кодекс, заступник Голови фракції зазначив, що «як завжди, голоси зникали у колишній коаліції».

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Андрій Ніколаєнко: Треба вести реальні переговори по Донбасу, а не телемости з Кремлем
Next post Григорій Немиря закликав визначити правовий статус політв‘язнів та надати їм соцгарантії