Іван Крулько: Час ставити крапку боргам із зарплат шахтарям

Питання виплати заборгованості із зарплат шахтарям потребує нагального вирішення.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько у коментарі телеканалу «Бужнет» під час візиту на Львівщину, на шахту Межирічанська.

За його словами, борги із зарплат гірникам досі не погашені, львівські шахтарі вже поновили страйк і погрожують, що столиця знову почує стукіт шахтарських касок, як це було у далеких 90-их, якщо уряд та президент не виконають своїх обіцянок. Наразі їм виплатили лише 85% зарплати за травень, пояснив політик.

«Інакше, як знущання, цю ситуацію не назвеш. Гірники, працюючи під землею і виконуючи надскладну працю, щодня ризикуючи своїми життями, не можуть отримати зарплату за свою роботу. Я як член бюджетного комітету ініціюватиму перерозподіл коштів із державного бюджету по лінії Міністерства палива та енергетики на зарплати шахтарям, щоб до кінця року повністю погасити борги», — зауважив Іван Крулько.

Заступник Голови партії також нагадав, що Юлія Тимошенко, будучи прем’єр-міністром, не лише змогла погасити заборгованості із зарплат шахтарям, а й почала виводити галузь із кризи, ініціювала програму із підвищення рівня безпеки та охорони праці на шахтах з видобутку вугілля на глибинах понад 1000 метрів та перехід на погодинну оплату праці шахтарям.

ba.org.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Юлія Тимошенко презентує стратегічний план «Батьківщини» – «Треба діяти». ТРАНСЛЯЦІЯ
Next post План «Треба діяти» може відкрити вікно можливостей для країни