Вторник , 28 Март 2023
Политика

Сергій Тарута: Найбільш ефективна коаліція – «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос», а найкращий прем’єр – Юлія Тимошенко

Найбільш ефективну та стійку парламентську коаліцію можуть сформувати три політичні сили – «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос». Про це заявив в ефірі каналу «112.Україна» лідер партії «Основа» Сергій Тарута.

За його словами, перед наступним парламентом стоять дуже серйозні виклики. Саме тому майбутня коаліція має об’єднувати молоді політичні сили з тими відповідальними партіями та політиками, які мають досвід ефективного управління економікою та дієву стратегію її відновлення, переконаний він.

«У наступному парламенті має сформуватися дієздатна більшість, що призначить професійний уряд на чолі з компетентним прем’єром, який буде розуміти весь масштаб загроз. У нас величезні проблеми у всіх ключових сферах – в економіці, соціальній сфері, набула катастрофічних масштабів трудова міграція. Ці питання потрібно швидко вирішувати», – наголосив Сергій Тарута.

Політик також запропонував найкращу кандидатуру на посаду прем’єр-міністра.

«Посада прем’єр-міністра – це насамперед колосальна відповідальність. Перед новим урядом стоїть завдання збільшити зростання економіки не менш ніж на 10% щорічно. Тільки така динаміка  дасть Україні шанс на нормальний розвиток. На даний момент найбільш підготовленим претендентом на цю посаду є Юлія Тимошенко», – підсумував Тарута.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.