Григорій Немиря: Нам потрібен парламентський контроль за оборонним сектором

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря наголосив на необхідності реформування оборонного сектору та створення механізму ефективного парламентського контролю у цій сфері.

«Коли є багато червоних ліній, за порушення яких немає відповідальності, то ці червоні лінії поступово перетворюються на червону доріжку, — заявив він під час інформаційного марафону з питань безпеки, організованого Українським кризовим медіа-центром. — Це стосується й «Укроборонпрому» — відповідальність за прорахунки і, можливо, злочини, які здійснили керівники цієї інституції.  Реформування «Укроборонпрому» є важливим, але воно — лише частина реформування оборонного комплексу. Ми повинні мати чітке бачення того, як реформувати оборонний комплекс. Без цього це питання не буде вирішено».

За словами політика, у цій сфері важливим є парламентський вимір. Потрібно створити новий парламентський комітет, який би здійснював професійний контроль у цій сфері і в цьому полягає позиція «Батьківщини».

«На сьогодні в парламенті немає комітету, який би мав статус, повноваження і важелі для професійного здійснення парламентського контролю за безпековою сферою, зокрема і над «Укроборонпромом». Існуючий комітет з питань національної безпеки не в змозі виконувати ці функції», — зазначив політик.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Перемога «Батьківщини» в суді відкриває шлях до швидкого зниження тарифів для людей
Next post Disney перетворила мультик «Мулан» на фільм