П’ятниця , 19 Липень 2024
Политика

Григорій Немиря: Нам потрібен парламентський контроль за оборонним сектором

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря наголосив на необхідності реформування оборонного сектору та створення механізму ефективного парламентського контролю у цій сфері.

«Коли є багато червоних ліній, за порушення яких немає відповідальності, то ці червоні лінії поступово перетворюються на червону доріжку, – заявив він під час інформаційного марафону з питань безпеки, організованого Українським кризовим медіа-центром. – Це стосується й «Укроборонпрому» – відповідальність за прорахунки і, можливо, злочини, які здійснили керівники цієї інституції.  Реформування «Укроборонпрому» є важливим, але воно – лише частина реформування оборонного комплексу. Ми повинні мати чітке бачення того, як реформувати оборонний комплекс. Без цього це питання не буде вирішено».

За словами політика, у цій сфері важливим є парламентський вимір. Потрібно створити новий парламентський комітет, який би здійснював професійний контроль у цій сфері і в цьому полягає позиція «Батьківщини».

«На сьогодні в парламенті немає комітету, який би мав статус, повноваження і важелі для професійного здійснення парламентського контролю за безпековою сферою, зокрема і над «Укроборонпромом». Існуючий комітет з питань національної безпеки не в змозі виконувати ці функції», – зазначив політик.

ba.org.ua

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Дебаты почти не повлияли на уровень поддержки Байдена и Трампа

Первые теледебаты между кандидатами на пост лидера США практически не поменяли уровень...

В Боливии военные вывели технику под дворец президента

На территории Боливии некоторые армейские подразделения вывели бронетехнику на центральную площадь Мурильо...

Глава Пентагона впервые поговорил с новым министром обороны РФ

25 июня министр обороны США впервые провёл переговоры телефонного характера с новым...

Украина и ЕС подписали кредитное соглашение к Ukraine Facility

Украина и Европейский Союз подписали важное кредитное соглашение в рамках Ukraine Facility.