Вторник , 28 Март 2023
Политика

Сергій Власенко: Рішення про пережеребкування партій блокує виборчий процес

«Батьківщина» подає апеляцію на рішення Шостого апеляційного суду про пережеребкування партій для визначення їхніх номерів у виборчому бюлетені.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко у програмі «Вечірній Прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Строки жеребкування партій давно вже минули. Тому рішення суду – це чистої води диверсія. Запущено механізм друку бюлетенів, а це 5 млн у багатомандатному загальнодержавному окрузі», – зауважив він.

За словами Сергія Власенка, проблема ще полягає не тільки у строках для друку бюлетенів, а й в тому, що бюлетені друкуються на спеціальному папері.

«Наскільки мені відомо, що є проблема з кількістю цього паперу. Є величенний ризик, що якщо зараз знищать надруковані бюлетені, і далеко не факт, що цього спеціального паперу вистачить», – пояснив він.

Окрім того, за словами представника «Батьківщини», багато партій, які уже використовують нумерацію під час агітації і витратили на це кошти. Якщо буде змінена нумерація, виборець буде дезорієнтований і це може поставити під сумнів легітимність результатів виборів, наголосив депутат.

«Це рішення суду – сумнівне з погляду закону: воно блокує виборчий процес і породжує хаос, що точно є неприпустимим. Ми готуємо відповідну апеляцію», – підсумував Сергій Власенко.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.