Вадим Івченко: Треба розглянути важливі для суспільства законопроєкти на позачерговому засіданні ВРУ

Народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко пропонує розглянути важливі для суспільства законопроєкти на позачерговому засіданні Верховної Ради, адже наразі парламент заблокований розглядом Виборчого кодексу.

«Сьогодні Порошенко разом з Парубієм, вже як одна команда, узурпували можливість ухвалення рішень у Верховній Раді. Але є багато законопроєктів, які не можуть чекати і їх потрібно розглянути терміново. Це і соціальні, і пенсійні закони, а також кадрові питання», — наголосив у кулуарах парламенту політик.

Парламентар звернув увагу на те, що президент нині має повноцінно вступити у свої конституційні обов’язки та виконувати функції в плані міжнародної діяльності, захисту національних інтересів та територіальної цілісності. Але для цього потрібно розв’язувати кадрові питання: звільнення та призначення на посади чиновників, пояснив він.

«Україна знаходиться у стані війни. Залишати її без двох ключових міністрів (оборони та закордонних справ) — злочин. А люди вже втомились чекати, коли ж влада зверне на них увагу та прийматиме закони на користь українців», — підсумував Вадим Івченко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post На Донбассе в четверг ранен украинский военный
Next post Одессит убил 20-летнего студента из Марокко