Маркіян Лубківський: Українським дипломатам треба активно працювати, щоб змінити позицію ПАРЄ щодо РФ

Дипломатія вирішується на переговорах, а тому українським послам треба активно працювати в країнах-членах Ради Європи, щоб змінити ситуацію навколо повернення РФ до ПАРЄ.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, радник голови партії «Батьківщина» з гуманітарних питань Маркіян Лубківський.

Він зауважив, що в України є час до вересня-жовтня цього року, коли відбудеться наступна сесія ПАРЄ.

«По суті, ПАРЄ зараз не працюватиме в активному режимі. Усі чекатимуть висновків Венеційської комісії, які підтвердять або не підтвердять повноваження російської делегації. Є шанс, що повноваження можуть бути скасовані. Тому варто дочекатись висновків комісії. Не все ще вирішено», — зауважив політик.

Окрім того, Маркіян Лубківський переконаний, рішення про повернення делегації РФ було прийняте не зараз.

«Ще 16 травня міністр Клімкін відмовився їхати на засідання ради міністрів Ради Європи через свій протест і ризик того, що російська делегація може повернутись до роботи у ПАРЄ. Він уже тоді знав про це рішення. Тому я б не хотів, щоб ми вішали всіх собак на теперішнього президента. Потрібно його підтримати саме в питаннях в міжнародних, в яких він ще не почуває себе впевнено», — підсумував радник голови партії «Батьківщина».

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Експерт: На Рівненщині найдорожчий алкоголь, а на Львівщині — найдешевший
Next post Эксперт: Россияне, ваше государство уже мертво