Вибори в ОТГ засвідчили лідерство «Батьківщини» серед партій, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» здобула перемогу на чергових виборах в 66 ОТГ, які відбулися 30 червня, з результатом 41%.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради голів депутатських фракцій та комітетів.

«Якщо взяти відсотки від усіх кандидатів від існуючих партій, то «Батьківщина» отримала 41%. БПП — 5 місце з результатом 5%. От вам приклад, чого вартий Порошенко, коли нема адмінресурсу. От реальна картина, коли не фальшували, не підкидали, не підкуповували та не пригнічували адмінресурсом», — наголосила вона.

Низький рівень довіри до Блоку Петра Порошенка на виборах в ОТГ Юлія Тимошенко пояснила не можливістю тиснути на людей.

«Без адмінресурсу, без підкупу і без фальсифікацій Порошенко не мав на президентських виборах жодного рейтингу. І все що він «намалював» собі в першому турі, щоб пройти в другий, — це обман», — зауважила Голова партії.

Політик подякувала всій команді «Батьківщина» та людям за підтримку: «Те, що ми не можемо справитися з великою клановою системою, яка має все — канали телебачення, фінанси, владу, адмінресурс, говорить, наскільки насправді ця система сильна. Але ми не здаємося. Ми продовжуємо нашу боротьбу! Я вірю, що в країні все буде добре».

Юлія Тимошенко нагадала, що за даними опитування, яке проводило МЦПД, «Батьківщина» очолила ТОП-20 ефективних та активних партій України. Під час аналізу партій до уваги брали 4 ключових індекси: електоральна активність, електоральна ефективність, формування програмно-проблемних активностей, а також інформаційна активність.

 

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Юлія Тимошенко розповіла, як президенту захистити ГТС
Next post Як можна виплачувати премії за Стокгольм, якщо за цей самий арбітраж Росія не виплатила ні копійки, — експерт