Українська делегація припиняє участь у роботі нинішньої сесії ПАРЄ

Українська делегація вирішила припинити участь у роботі нинішньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи і закликає Верховну Раду розглянути питання про зупинення участі України в ПАРЄ.

Таке рішення делегації є реакцією на результати голосування делегатів ПАРЄ за резолюцію, яка дозволяє повернення до Асамблеї представників російської Держдуми. 

Українська делегація припиняє участь в роботі сесії ПАРЄ, крім питань, пов’язаних з позбавленням повноважень російської делегації. Також делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому. Крім того, делегація звертається до президента і МЗС негайно виробити чітку позицію щодо подальшої участі України в органах Ради Європи.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.
Попри нічне голосування, яке є безпрецедентним для асамблеї, явка депутатів була навіть вища за звичайну. За резолюцію проголосувало 118 депутатів, 62 проти, 10 утрималися.

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Президент і МЗС мусять діяти негайно, – Маркіян Лубківський про повернення Росії в ПАРЄ
Next post У України та нового президента є доба для активних дипломатичних дій, – Юлія Тимошенко про рішення ПАРЄ