Іван Крулько назвав умови, за яких коаліція буде дієвою і матиме підтримку людей

Коаліція в парламенті має формуватись на основі принципів, ідей і дорожньої карти, як і куди рухатиметься країна.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час адреналін-шоу «Протистояння» на телеканалі NewsOne.

«У парламенті має бути коаліція дій. Люди втомилися від обіцянок, вони чекають конкретних кроків і результатів», — пояснив він.

І в «Батьківщини», зазначає політик, є покроковий план дій (Новий курс України) на перші 100 днів — це сталі позиції, від яких партія не відхиляється роками, як швидко піднімати країну.

«Формування коаліції дій дасть змогу об’єднати суспільство і не дозволить, щоб одна партія монопольно всім заправляла», — запевнив народний депутат.

Серед питань, які «Батьківщина» пропонуватиме до коаліційної угоди, — захист українсьих земель, підтримка фермерів, вирішення тарифного питання тощо.

«Є питання, які для «Батьківщини» як державницької політичної сили не можуть бути змінені жодними коаліціями. Наприклад, ми домагатимемось, щоб українці лишались власниками своєї землі, щоб ті, хто не отримав акти на землю, мав змогу їх безкоштовно отримати, щоб українці, які хочуть продати свою землю, могли це зробити, але державі через державний земельний банк. А також, щоб був не лише «Роттердам мінус», а й встановлення справедливої ціни на газ для населення», — уточнив заступник Голови партії.

Резюмуючи, Іван Крулько висловив упевненість в тому, що якщо «Батьківщині» у такому форматі, коаліція буде дієвою і матиме підтримку людей.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post На вихідних в Києві зафіксували три температурних рекорди
Next post Студия Disney опубликовала новый тизер фильма «Король Лев»