Понедельник , 20 Март 2023
Политика

Іван Крулько назвав найважливіші питання, які Рада має розглянути до виборів

Парламент має якнайшвидше розглянути Виборчий кодекс та перейти до вирішення життєво необхідних для людей та країни питань. Зокрема, йдеться про тарифи, кадрові призначення та бюджетну декларацію.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі ZIK.

«Бюджетна декларація мала бути подана у Верховну Раду ще 19 днів тому. Бо сьогодні не зрозуміло, за яким бюджетом країна йтиме в наступний рік? Які у нас показники? Як наповнюватимемо бюджет, щоб віддавати борги, які накопичили «реформатори» за 5 років при владі? А також які тарифи платитимуть люди і які соціальні стандарти матимуть? Опалювальний сезон не за горами, як і навчальний рік, коли дітей треба буде готувати до школи», – зауважив він і нагадав, що понад 40 % виборців Зеленського чекають зниження тарифів.

На думку парламентарія, час для перегляду тарифів уже настав. Тим більше, що днями Конституційний суд, за поданням лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, визнав неконституційним  створення за указом президента Порошенка НКРЕКП, яка з 2014 року встановлювала «драконівські» тарифи на тепло, гарячу воду, електроенергію та інші комунальні послуги.

З огляду на це переконаний Іван Крулько,  парламент мав би терміново ухвалити новий закон про НКРЕКП та скасувати незаконні тарифи, які були встановлені за час правління Порошенка.

Окрім того, вкотре наголосив політик, потрібні країні і кадрові призначення на ключові посади:  «Парламент чекає подань від президента на посади міністра оборони, голів СБУ, НБУ та Генпрокурора».

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.

Польша заявляет: победа над РФ – ключ к вступлению Украины в НАТО

Министр нацобороны Польши заявил что победа над РФ — важнейший шаг для...