Вторник , 28 Март 2023
Политика

Зеленському вигідно, щоб Тимошенко обрали головою уряду, – Валентин Гладких

Після проведення парламентських виборів президентській партії «Слуга народу» було б доцільно сформувати коаліцію із «Батьківщиною» та призначити Юлію Тимошенко прем’єр-міністром.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив політолог, експерт громадської організації «Слово і діло» Валентин Гладких.

Пояснюючи привабливість створення більшості саме із партією «Батьківщина» експерт наголошує на тому, що в цієї політсили розгалужена структура партії, яка охоплює всі регіони України.

«Зі «Слугою народу» багато людей зайдуть до парламенту, також знайдеться достатня кількість людей для формування органів виконавчої влади. Але наскільки глибоко вони укорінені в регіонах? Чи дійсно в них є міські осередки та кадрові ресурси та кадровий потенціал у глибинці? У «Батьківщини» це дійсно є.

В футболі кажуть, що стабільність – ознака класу. І саме партія Тимошенко демонструє достатньо високий рівень стабільності, переживши безліч політичних зірок, які спалахували й з часом згасали», – підкреслив Валентин Гладких.

Експерт також констатував, що Юлія Тимошенко як досвідчений політик прекрасно усвідомлює, що у разі її обрання прем’єр-міністром, саме на неї покладуть відповідальність за всі ті непопулярні рішення, які доведеться схвалювати.

«Насправді для Зеленського це буде вкрай комфортна ситуація, щоб Тимошенко обрали головою уряду. Логіка проста: нехай вона йде та робить. Якщо в неї щось вийде, це буде спільна перемога. Якщо ж в неї не вийшло, винна в усьому вона сама й надалі самотужки цей тягар несе», – пояснив він, додавши, що відповідальність Зеленському в парламенті варто розділити із партнерами по коаліції. 

Вечірні Вісті

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.