П’ятниця , 7 Листопад 2025
Ілюстративне зображення
Події

“Зливав” секретну інформацію через Discord: в США винесли вирок військовому Тейшейрі

Суд у Бостоні засудив військовослужбовця Джека Тейшейру до 15 років в'язниці за витік секретних даних Пентагону через Discord.

Суд у Бостоні засудив військовослужбовця Джека Тейшейру до 15 років в’язниці за витік секретних даних Пентагону через Discord, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на The Washington Post.

На суді Тейшейра висловив жаль за заподіяну шкоду та взяв на себе повну відповідальність. Його визнали винним у публікації документів, які стосуються чутливих питань, включаючи війну в Україні, пересування військ та графік постачання західного озброєння.

Історія витоку розпочалася 7 квітня 2023 року, коли до мережі потрапили секретні плани НАТО та США щодо підготовки українських збройних сил. Розслідування показало, що матеріали спочатку були викладені в невелику групу Discord, де адміністратором був Тейшейра. 13 квітня його заарештували, а потім звинуватили за шістьма пунктами. З’ясувалося, що він почав передавати секретні дані ще перші дні війни Росії проти України. Вже відомо як блогер розкривав місцезнаходження ЗСУ на TikTok.

Держдеп США пропонує 10 млн доларів за інформацію про російський Telegram-канал.

Погода

Related Articles

Охоронця Анджеліни Джолі забрав ТЦК: хто він і чи правда, що його мобілізували

Візит Анджеліни Джолі до України 5 листопада привернув увагу після інциденту з...

Сили оборони знищили в Донецьку базу “Шахедів”: “Мадяр” розповів про операцію

Сили оборони провели успішну операцію в окупованому Донецьку, уразивши базу зберігання та...

Дрон “Князь Вєщій Олег” збито українськими військовими: що це за БПЛА, які характеристики і чому рідкісний

На Донеччині підрозділи ЗСУ збили новий розвідувальний дрон “Князь Вєщій Олег”. Росія,...

На Прикарпатті суддя на Lexus збила двох пішоходів: один загинув, інший трамований

На Івано-Франківщині суддя Підгаєцького суду за кермом Lexus збила двох пішоходів. Один...