Середа , 25 Червень 2025
Рятувальники
Події

В ОВА розповіли про наслідки атаки РФ на Київщину

У ніч на 7 вересня на Київщині розпочалася повітряна тривога.

У ніч на 7 вересня на Київщині розпочалася повітряна тривога. Сигналізація тривала понад вісім годин. Причиною тривоги стала атака БПЛА ЗС РФ, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Telegram голови Київської ОВА Руслана Кравченка.

За словами політика, сили протиповітряної оборони активно працювали і їм вдалося збити кілька цілей ворога. Хоча прямих попадань у критичну чи житлову інфраструктуру не зафіксовано, наслідки атаки все ж таки були.

Внаслідок падіння уламком безпілотних літальних апаратів в одному з обласних районів було пошкоджено три будинки приватного сектору. У них вибиті вікна, пошкоджено двері та дахи. Окрім цього, за межами населених пунктів зафіксовано пожежі на трав’яних ділянках. Дані загоряння були швидко погашені службами екстреного реагування. Кремль активізує атаки на Донеччині у відповідь на прорив українців до Росії.

Вже є супутникові знімки дронової атаки на нафтобазу в Ростовській області.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Удар ЗС РФ по ліцею в Білгород-Дністровському: три загиблих і десятки постраждалих

Троє людей загинули внаслідок ракетного удару по ліцею в Білгород-Дністровському. Вісім постраждалих...

У Києві спалили автомобіль Героя України в день його народження

У Києві спалили автомобіль Героя України в день його народження. Підозрюваний —...

Митець і волонтер: подробиці загибелі Фреда Гренді в Києві під час атаки Росії

Фред Гренді, 62-річний митець з Орегона, який приїхав до України допомогти після...

У Словаччині затримали вісьмох чиновників через розкрадання коштів на допомогу Україні

У Словаччині затримали вісьмох чиновників за можливе розкрадання коштів, призначених для надання...