Четвер , 20 Серпень 2026
Події

Україна втратила 35 мільярдів доларів: стали відомі цифри збитків від РФ

Екологія України потерпає від агресії Збройних Сил Російської Федерації. Розмір збитків через ворожі атаки вже сягає 35,3 мільярда доларів США.

Повідомляють “Вечірні Вісті” із посиланням на твітер Олексія Резнікова.

Міністр оборони України, Олексій Юрійович Резніков зазначає, що ушкодження екології України, які завдали Збройні Сили Російської Федерації оцінюються вже у 35,3 мільярда доларів. Це ставить під загрозу природні заповідники України, мільйони гектарів природоохоронних територій.

Раніше чиновник з міноборони України попереджав російських чоловіків про те, що близько через тиждень їх очікує велика загроза. Олексій Резніков попереджав чоловіків з Російської Федерації, що близько через тиждень на них можуть розпочати полювання щоб забрати на фронт щоб воювати проти України, а також заспокоював їх, спростовуючи один з пунктів російської пропаганди — “всеобщей Гааги”.

Читайте також, Вена знов крайще місто для проживання в світі.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Віталій Капранов загинув на війні: вік і біографія музиканта «Квіткіс»

Український музикант Віталій Капранов, барабанщик і бек-вокаліст київського гурту «Квіткіс», загинув під...

Удар РФ по Нацполіції у Житомирі: Артем Зубчук та Юлія Євдокимова загинули, наслідки

Унаслідок подвійного російського удару по будівлі поліції у Житомирі загинули двоє правоохоронців....

Атака РФ на Київ 20 серпня 2026: кількість загиблих зросла до 12, наслідки

Кількість загиблих після нічної атаки Росії на Київ 20 серпня зросла до...