Четвер , 7 Серпень 2025
Ілюстративне зображення
Події

У Харкові затримано директора компанії, який допомагав РФ із супутниками-шпигунами

У Харкові затримали власника російської компанії, яка допомагала "Роскосмосу" запускати супутники-шпигуни для військових потреб Росії.

У Харкові затримали власника російської компанії, яка допомагала “Роскосмосу” запускати супутники-шпигуни для військових потреб Росії, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Службу безпеки України.

Затриманий – 47-річний харків’янин, який через свою компанію уклав договори з “Роскосмосом” на налаштування супутників “Кондор-ФКА” та “Огляд-Р”, які використовуються для розвідки та координації вогню проти України.

Слідство встановило, що до війни він жив у Росії та брав участь у кремлівській програмі переселення. Для виконання контрактів він дистанційно передавав вказівки співробітникам у Росії, використовуючи чати та електронну пошту.

Під час обшуку у нього знайшли російський паспорт, техніку з доказами та понад 10 млн гривень. Затриманому висунуто звинувачення за статтею про колабораціонізм, і він перебуває під вартою з можливим покаранням до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Генералів і полковників РФ судитимуть за обстріл ядерної установки в Харкові.

У Харкові затримали коригувальника російських ракет і дронів.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Ryanair звинувачують у відмові у поверненні грошей за квитки після смерті пасажира

Вдова Івонн Шилдс звинуватила Ryanair у відмові повернути гроші за квитки її...

Землетрус на Камчатці: пошкодження бази Тихоокеанського флоту Росії

Землетрус на Камчатці пошкодив базу підводних човнів РФ. Дізнайтесь, як стихія вплинула...

Lexus постраждав від гілки каштана: комунальне підприємство зобов’язали відшкодувати 197 тисяч

Суд зобов’язав київське комунальне підприємство сплатити компенсацію за пошкоджений Lexus через падіння...

Нардеп Рущишин загинув у ДТП: ДБР почало розслідування

Ярослав Рущишин загинув у ДТП на Івано-Франківщині. ДБР розслідує порушення правил дорожнього...