Вівторок , 28 Жовтень 2025
Яхта у морі
Події

Тіло британського мільярдера Лінча знайшли на місці затоплення яхти біля берегів Сицилії

В Італії підтвердили, що два тіла, які були знайдені після затоплення яхти Bayesian, належать британському мільярдеру Майку Лінчу та його дочці-підлітку Ханні.

В Італії підтвердили, що два тіла, які були знайдені після затоплення яхти Bayesian, належать британському мільярдеру Майку Лінчу та його дочці-підлітку Ханні, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на The Telegraph.

Фахівці виявили тіла в одній із кают між двома матрацами. Це вже друга та третя жертва цієї події. До цього було знайдено тіло кухаря яхти Рекальдо Томаса.

“Я хотів би висловити свої щирі співчуття сім’ям тих, хто загинув через цю трагедію. Я висловлюю співчуття і від себе, і від імені своїх колег”, – заявив Сальво Кочина, директор цивільної оборони.

Інформація про те, що яхта затонула біля берегів Сицилії кілька днів тому. Ця яхта належить одному з загиблих, якого раніше оголосили зниклим безвісти, а зараз – мертвим, Майку Лінчу. Нагадаємо, що також чоловік Юлії Саніної «зник» за кордоном.

Нагадаємо, що у Волинській області повістки українцям вже надсилають поштою.

Погода

Related Articles

Смертельна аварія на Прикарпатті: нетверезий учитель за кермом позбавив життя двох осіб, є постраждалі

На Івано-Франківщині в селі Красна сталася смертельна ДТП за участі нетверезого водія....

Серед жертв – немовля: Росія ударом по Київщині вбила чотирьох людей

Внаслідок нічного обстрілу Київщини 22 жовтня загинули жінка, немовля і 12-річна дівчинка,...

Вибухівка була під сидінням: у Києві підірвали автомобіль BMW у дворі багатоповерхівки

У Києві 20 жовтня пролунав вибух автомобіля BMW. Поліція повідомляє, що під...

“Промахнулись”: над Кримом росіяни помилково збили свій бойовий літак

Під час нічної атаки безпілотників на Крим російські сили протиповітряної оборони помилково...