Четвер , 6 Березень 2025
Події

Кременчук здригнувся: нова атака ЗС РФ досягла цілі

Кременчук здригнувся від потужного вибуху.

Кременчук уразив вибух. Увечері 1 березня під Кременчуком розірвалися бойові запаси ЗС РФ, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на телеграм канал Павла Луніна.

Голова Полтавської обласної військової адміністрації написав про вибухи під Кременчуком. Збройні Сили Російської Федерації ініціювали атаки ракетного характеру, метою яких є районна інфраструктура.

Ракетна атака російських військових завдала шкоди цивільній, а також критичній інфраструктурі кременчуцького району.

На даний момент інформації про людські жертви, а також руйнування уточнюються. Ймовірно, Кременчук став однією з жертв атаки, яка спричинила повітряну тривогу по всій території України.

Військова адміністрація звертається до українців із проханням не ігнорувати повітряні тривоги та шукати укриття.

Крім цього, потужні вибухи відчули мешканці Мелітополя.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Аварія на тепломережі в Києві: 44 будівлі без теплопостачання

У столиці сталася чергова аварія на теплотрасі, через що десятки житлових будинків...

Папа Римський Франциск скоротив проповідь через проблеми з диханням

Під час недільної проповіді у Ватикані Папа Римський Франциск був змушений перервати...

У Лос-Анджелесі не вщухає пожежа, кількість жертв зросла

У передмісті Лос-Анджелеса пожежники борються з масштабною пожежею, яка знищила район Пасіфік-Палісейдс,...

У Росії надходять скарги на атаку БПЛА на Таганрог і Міллерово

У ніч на 5 січня в Ростовській області Росії пролунали вибухи, спричинені...