Субота , 25 Жовтень 2025
Українські військові
Події

Чоловік порізав руки на КПП на Рівненщині: прикордонники розповіли деталі

На одному з контрольних постів на Рівненщині стався інцидент з агресивним пасажиром мікроавтобуса Mercedes, який перебував у стані алкогольного сп'яніння.

На одному з контрольних постів на Рівненщині стався інцидент з агресивним пасажиром мікроавтобуса Mercedes, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Держприкордонслужбу.

Чоловік порізав собі руки ножем, що змусило прикордонників обеззброїти його силою та надати першу допомогу до прибуття швидкої допомоги та поліції. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Держприкордонслужбу.

Інциденти з агресією проти прикордонників в Україні трапляються регулярно. Наприклад, на Закарпатті невідомі напали на прикордонника, відібрали у нього зброю та втекли на територію Румунії. На Чернівецькій області у червні стався випадок нападу на прикордонника з мачете. В обох випадках Держприкордонслужба оперативно реагувала та коментувала те, що сталося. Подібні випадки наголошують на складних умовах роботи українських прикордонників, особливо в умовах підвищеної напруги в прикордонних регіонах. Молдова тимчасово припиняє видачу перепусток на КПП.

Через спалах епідемії на Франківщині встановили 16 КПП.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Смертельна аварія на Прикарпатті: нетверезий учитель за кермом позбавив життя двох осіб, є постраждалі

На Івано-Франківщині в селі Красна сталася смертельна ДТП за участі нетверезого водія....

Серед жертв – немовля: Росія ударом по Київщині вбила чотирьох людей

Внаслідок нічного обстрілу Київщини 22 жовтня загинули жінка, немовля і 12-річна дівчинка,...

Вибухівка була під сидінням: у Києві підірвали автомобіль BMW у дворі багатоповерхівки

У Києві 20 жовтня пролунав вибух автомобіля BMW. Поліція повідомляє, що під...

“Промахнулись”: над Кримом росіяни помилково збили свій бойовий літак

Під час нічної атаки безпілотників на Крим російські сили протиповітряної оборони помилково...