CNN: В США вбили вченого, який досліджував COVID-19 і був на межі “великого відкриття”

Професор Піттсбурзького університету, який був за крок “до значного відкриття” про небезпечний коронавірус, був застрелений у своїй квартирі. Його вбивця після розправи над вченим вчинив самогубство. Про це пише CNN з посиланням на поліцію й університет. Тіло професора Бінга Лю знайшли у його заміському будинку з вогнепальними ранами на голові, шиї, тулубі й кінцівках. 
Про це журналістам розповіли в департаменті поліції містечка Росс, штат Пенсильванія. Слідчі вважають, що невідомий другий чоловік, його знайшли мертвим в машині неподалік, застрелив вченого, а потім вчинив самогубство.

В поліції вважають, що чоловіки знали один одного. За словами детектива сержанта Браяна Холхіппа, ніщо не вказує на те, що Бінг Лю став жертвою розправи через своє китайське походження. Піттсберзький університет опублікував заяву, в якій висловлює “глибокий сум через трагічну смерть Бінга Лю, плідного дослідника й шанованого колеги”.

“Університет висловлює своє найглибше співчуття сім’ї Лю, його друзям і колегам в ці тяжкі часи”, – йдеться в заяві.

Колеги вченого з кафедри обчислювальної й системної біології розповіли, що Бінг Лю був на межі дуже важливого відкриття, яке б пояснило клітинні механізми в основі коронавірусу SARS-CoV-2, а також пов’язані з ними ускладнення. Працівники медичної школи Піттсбурзького університету описали свого загиблого колегу як чудового дослідника й куратора. Вони пообіцяли завершити його дослідження.

unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Принцу Арчи – год! Интересные факты о сыне Меган Маркл и принца Гарри
Next post Гідрометцентр: 7 травня частину країни заллє дощ, у Карпатах випаде мокрий сніг