Під Житомиром ліквідовано велику нарколабораторію

Нарколабораторією керувало злочинне угруповання, до складу якого входили 13 осіб. Вони збували амфетамін через мережу дилерів.

У Житомирській області діяла нарколабораторія, яка займалася продажем в області синтетичних психотропних речовин. Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

До складу угруповання, яке керувало лабораторією, входили 13 осіб, у тому числі керівник однієї з громадських організацій Житомира і військовослужбовець ЗСУ. Компоненти для виготовлення наркотиків зловмисники замовляли через Інтернет, а також у спеціалізованих точках торгівлі хімічними сполуками. 

Місцезнаходження «виробництва» постійно змінювалося в цілях конспірації: лабораторію переміщали в різні населені пункти поблизу обласного центру. Збували амфетамін оптовими партіями через розгалужену мережу дилерів. Зустрічі із замовниками проходили в одній з автомайстерень Житомира. 

Щомісяця наркоугруповання синтезувало і збувало до трьох кілограмів амфетаміну, що, за цінами «чорного ринку», становить майже 1,2 мільйона гривень. 

Силовикам вдалося затримати двох активних учасників угруповання поблизу обласного центру під час синтезу однієї з партій амфетаміну. Під час більш як 20 одночасних обшуків за місцем проживання і реєстрації зловмисників, а також в автомобілях наркоділків правоохоронці вилучили майже 250 грамів психотропу, 300 грамів марихуани, технологічне обладнання, хімічні речовини і прекурсори, готівкові, банківські картки, мобільні телефони, зброю та інші докази протиправної діяльності групи.

«Вечерние Вести»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Украине рекордно сократилось производство молока
Next post Джеки Чан поработал моделью на неделе моды в Париже (ВИДЕО)