Неділя , 16 Серпень 2026
Андрій Єрмак
Головне

Єрмак про позицію України: компромісу щодо суверенітету та територій не буде

Україна не готова до компромісів щодо свого суверенітету та територіальної цілісності, незважаючи на прагнення до миру.

Україна не готова до компромісів щодо свого суверенітету та територіальної цілісності, незважаючи на прагнення до миру. “Червоні лінії” з боку Києва залишаються незмінними. Про це заявив Андрій Єрмак, керівник Офісу президента, після онлайн-розмови з радниками з питань національної безпеки країн G7, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на заяву керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Підтримка міжнародних зусиль

Єрмак повідомив, що під час зустрічі обговорювалися питання підтримки міжнародних зусиль для припинення війни, яку Росія веде проти України. Він поінформував партнерів про результати міжнародних консультацій у Джидді і підкреслив позитивні результати українсько-американських переговорів.

“Обидві сторони продемонстрували конструктивний підхід до пошуку шляхів досягнення миру. Ми високо цінуємо зусилля США і особисто президента Трампа”, — зазначив Єрмак.

Гарантії безпеки для України

Зеленський наголосив, що нейтральний статус України не є варіантом. “Україна має бути частиною колективної системи безпеки або розбудувати потужні Збройні Сили. Вступ до ЄС має стати не лише стратегічною метою, а й необхідністю для зміцнення європейської та глобальної безпеки”, — заявив керівник Офісу президента.

Компенсації та відповідальність Росії

Єрмак також підняв питання компенсаційних механізмів для України та відповідальності Росії за руйнування і втрати, завдані під час війни. “Росія має відповісти за кожне зруйноване життя, кожен зруйнований будинок”, — підкреслив він.

Підтримка G7

Радники країн G7 підтвердили свою підтримку Україні та готовність сприяти реалізації ініціатив, спрямованих на досягнення справедливого миру. Єрмак також нагадав, що Україна донесла до НАТО свої основні потреби для забезпечення стабільного миру, зокрема посилення оборонних спроможностей та продовження підтримки.

В цілому, Україна залишається відданою своїм принципам і не готова до компромісів, що стосуються її суверенітету і територіальної цілісності.

Раніше САП розпочала справу за “плівками Єрмака”.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Samsung Galaxy Z Fold 8 Ultra в Україні: ціна, характеристики та огляд

Samsung Galaxy Z Fold 8 Ultra отримав 8-дюймовий AMOLED-екран, Snapdragon 8 Elite...

Повістка в Резерв+ у 2026 році: коли вона вважається врученою в Україні, чи потрібно йти до ТЦК

Сповіщення у Резерв+ про відправлення повістки не є самою повісткою та не...

Померла Дарія Альошкіна: причина смерті, вік і біографія мисткині

15 серпня у віці 44 років померла українська художниця, скульпторка та майстриня...

Померла Путрі Андріані Джуфіча: причина смерті, вік і біографія королеви краси

Світ конкурсів краси сколихнула смерть Путрі Андріані Джуфічі. Про трагедію повідомили 14...